rozpisz się

Rozpisz się – warsztaty kreatywnego pisania

Myślałaś lub myślałeś o napisaniu książki lub opowiadania? Jesteś w trakcie pisania i trafiłeś na blokadę twórczą, a może chcesz poprawić swój warsztat pisarski i poznać nowe osoby żyjące z i dla pisania? Warsztaty “Rozpisz się” z kreatywnego pisania są dla Ciebie. Z nami poznasz zasady dobrego tekstu, powiemy również czego należy unikać aby Twój tekst nie brzmiał banalnie. Nauczymy Cię nowych technik pisarskich, które zastosujesz w swojej praktyce od razu. 

Pracujemy w małych grupach z ludźmi, którzy tak samo jak Ty, swoją ciekawość świata i pomysły przelewają na papier tworząc wspaniałe, poruszające historie. Rozpisz się z nami!

Warsztaty poprowadzi Joanna Nałęcz, zawodowa trenerka pisania, autorka opowiadań i książek, a do tego tłumaczka i gawędziarka. W takim towarzystwie nie zaznasz nudy!

Jeśli chcesz poprawić swój warsztat pisarski to koniecznie wysłuchaj naszego podcastu o pisaniu. W siedmiu odcinkach Joanna Nałęcz, zawodowa trenerka pisania opowiada o dobrych praktykach, których poznanie poprawi Twoje teksty.  

Zapisz się do newslettera, poinformujemy Cię o kolejnej edycji: warsztaty@zawodzianka.pl

 

 

Galera zdjęć z pierwszej edycji Rozpisz się:

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

 

 

 

 

 

fot. Bastek Łąkas

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego”.

blank

 

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.
«   |   »